Studia – najpiękniejszy czas w życiu

Według studentów i absolwentów szkół wyższych studia to najpiękniejszy okres w życiu. Chyba, że zapytamy o to akurat kogoś, kto męczy się z sesją. Ale ogólnie ciężko się z tą tezą nie zgodzić. Studia to wiele przygód, nowych znajomości, a w dodatku otwierają przed młodym człowiekiem nowe perspektywy i możliwości. Tu poznajemy ludzi, którzy potem mogą być naszymi przyjaciółmi przez długie lata, to w czasie studiów najwięcej się imprezuje i żyje pełnią życia. Jesteśmy przecież już dorośli, więc w końcu mamy możliwość sami decydować o całym naszym obecnym życiu. Nie ma możliwości, by ktoś nam czegoś zabronił lub z góry narzucił. Szkoda tylko, że wszystkie takie piękne przygody w naszym życiu dość prędko się kończą – zdecydowanie zbyt prędko. Ani się zdążymy obejrzeć, a już kończymy ten etap edukacji i pora się zabrać za poszukiwanie pracy oraz inne, przyziemne i „dorosłe” sprawy. Dla niektórych jest to wręcz równoznaczne z końcem życia, a na pewno jakiegoś ważnego jego etapu. Tu nie ma miejsca na, tak częste na studiach, wagary od codziennych zajęć. Na wykład można było nie iść, z pracą już tak się zrobić nie da.

2 Responses to Studia – najpiękniejszy czas w życiu

  • Xuocou says:

    Świetny blog. Dobrze, że tu zalogowałem się. Widać, że wiesz co piszesz. Ja także interesuję się różnorodnymi rzeczami, głównie profesjonalnym monitoringiem. Od małego kręciła mnie elektronika. Więc gdy nadeszła okazja na zainstalowanie dobrych kamer w moim przedsiębiorstwie, to nic a nic się nie wahałem, aby je zamontować. Odnalazłem ciekawą witrynę internetową http://www.3g-sdi.pl/483-kamery-ip, która należała do firmy 3G-SDI. Skorzystałem z ich oferty, ponieważ była korzystna i zainstalowałem kamery. Przyznam szczerze, że dawno z niczego tak się nie cieszyłem jak z tych kamer. Polecam gorąco tę firmę.

  • Angulia says:

    M: Fajny tekst, dobrze się czyta tego bloga, bo zazwyczaj jestem w stanie tutaj znaleźć jakieś pożyteczne informacje. A jeśli już przy informacjach jestem, może czytający tego bloga udzielą mi wsparcia w pewnego rodzaju zagwozdce. Chcę Was bowiem spytać, czy ktoś spośród obserwujących tego bloga kojarzy jakąś markę, spośród tych, jakie na portach lotniczych reklamują się sloganem: wynajem samochodów Katowice? Chcę się pilnie przetransportować z portu lotniczego do miejsca pracy, a wszelkie inne opcje dojazdu zajmują zbyt wiele czasu i obawiam się, że się nie wyrobię.

Archiwa